05 Şubat 2017 Pazar 13:13
Bir Garip Aşk 76.bölüm fragmanı 6 Şubat Pazartesi Kanal 7 Shyam Sona Geliyor!
 Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint yapımlı diziler arasında en çok reyting alan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 76.bölüm ile 6 şubat pazartesi yayınlanmaya hazırlanan diziden bilgiler sizlerle!

 

Haftanın her akşamı ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor. Hindistan yapımlı dizi olan ve ülkemizde de büyük ilgi gören Bir Garip Aşk dizisi 76.bölüm ile hayranlarının karşısında oluyor.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Bir Garip Aşk dizisinde Shyam’ın gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İşte gelişmeler;

75.BÖLÜM ÖZETİ

Khushi ve Arnav yaşananların ardından eve dönerler. NK ve Payal’in de yardımı ile birlikte Shyam artık iyice köşeye sıkışmıştır. Uçurumun kenarına geldiğinde uzun uzun Khushi’ye seslenen Arnav khushi’yi yerde baygın bir şekilde görür.

Khushi Arnav’ın kaçırılmasının ardından Shyam’ın olduğunu açıklar ve olaylar bir anda karışır. Ardından eve dönen NK da Khushi’yi destekleyici açıklamalarda bulunmuştur.

Shyan bunların yalan olduğunu söylerken de Payal Madhumati’nin evinde yaşanan olayları anlatmıştır. Devyani ve Anjali de olanları gözyaşları içerisinde takip ederken Arnav çoktan kararını vermiştir.

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7’de! Bir Garip Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 05.02.2017 13:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş