04 Şubat 2017 Cumartesi 21:07
Bir Garip Aşk 75.bölüm fragmanı 5 Şubat Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde rekor kıran Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 75.bölüm ile 5 Şubat Pazar yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her akşamı sevenlerinin karşısında olan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hindistan yapımlı diziler arasında Kanal 7 ekranlarında büyük ilgi gören Bir Garip Aşk dizisi 75.bölüm ile yayınlanıyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Bir Garip Aşk dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Khushi ve Arnav eve döner. Bunun ardından Khushi artık gerçekleri açıklamanın zamanı geldiğini düşünmektedir. NK ile Payal’in yardımı ile Shyam’ı iyice köşeye sıkıştırmayı başarır.

Arnav uçurumun kenarına gelmesinin ardından Khushi’ye seslenir ancak bunun ardından bir yanıt alamaz. Aşağı iner ve Khushi’nin baygın bir şekilde yerde yattığını görür. İkili eve döndüklerinde ise Shyam çoktan kendisine yöneltilecek suçlamalara karşı hazırlıklarını yapar.

Eve dönen NKda Khushi’yi desteklemektedir. Shyam ise tüm bu söylenenlerin yalan olduğunu söyler ve diğer yandan ise Payal ise Madhumati’nin evinde yaşanan olayları anlatır.

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7’de! Bir Garip Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 04.02.2017 21:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş