03 Şubat 2017 Cuma 14:07
Bir Garip Aşk 74.bölüm fragmanı 4 Şubat Cumartesi Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 4 Şubat Cumartesi 74.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan Bir Garip Aşk ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Haftanın her akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde rekor kıran Hint yapımı Bir Garip Aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

4 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanmaya hazırlanan Bir Garip Aşk dizisi son bölüm gelişmeleri şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Shyam Khushi’nin teklifinin ardından adeta şaşkına döner. Diğer yandan Khushi Arnav’ın gönderdiği ipucu sayesinde onun gizlendiği yere ulaşır ve hiç hesapta olmayan gelişmelerle birlikte heyecan tavan yapar.

Khushi Shyam’dan Anjali’yi boşamasını ister. Manaroma ise ikili arasında yaşanan konuşmalara kulak misafiri olur ve duydukları karşsıında şok olur. Shyam kısa süre sonra Khushi’nin kendisine duyduğu sevgiyi zaaf olarak kullandığını fark eder ve çok sinirlenir.

Khushi hemen tehlikeyi fark eder ve çetenin planlarını bozarak Arnav’ın hayatını kurtarı. Arnav ise tüm gücünü kullanır ve çetenin elinden kurtulmayı başarır. Bakalım Arnav, Shyam ve Khushi üçgeni arasında neler yaşanacak göreceğiz.

 

Bir Garip Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 14:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş