31 Ocak 2017 Salı 16:03
Bir Garip Aşk 72.bölüm fragmanı 1 Şubat Çarşamba Khushi Gerçekleri Öğreniyor
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Bir Garip Aşk dizisinde serüven devam ediyor. Her akşam yayınlanmaya devam eden Bir Garip Aşk dizisi 72.bölüm ile 1 Şubat Çarşamba yayınlanma hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her akşamı ekranlarda olmaya devam eden Hint yapımlı dizilerden olan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Kanal 7’de büyük ilgi gören ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Bir Garip Aşk dizisi 1 Şubat Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekranlarda oluyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Bir Garip Aşk dizisinde Khushi Arnav’a neler olduğunu öğreniyor! İşte gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Khushi Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğun konusunda  şüpheleri devam eder ve elde edeceği deliller ile ne kadar haklı olduğu konusunda fikre varır. Shyam’ın en büyük korkusu ise bunun Ajali’nin kulağına gitmektedir.

Arnav ise kendisini kaçıran adamların patronunun kim olduğunu öğrenmek için zaman beklemeye devam eder. Khushi ise Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğuna dair önemli ipuçları elde eder.

Nanda Kishore’un da Arnav’ın kaçırılışından haberdar olmasıyla birlikte işler  değişir. Nanda’nın da yardımları ile Shyam hakkında ipuçları toplar.

Shyam ise Khushi’nin kendisi ile hakkında bir şeyler öğrendiğinden şüphelenmiştir. Bir Garip Aşk dizisi her akşam 21.10’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 31.01.2017 16:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş