30 Ocak 2017 Pazartesi 19:25
Bir Garip Aşk 71.bölüm fragmanı 31 Ocak Salı Khushi ve Manaroma Takibe Devam!
 Kanal 7 ekranlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 31 Ocak Salı akşamı 71.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar!

 

Haftanın her akşamı ekranlarda olmaya devam eden Hint yapımlı Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. Yayınlandığı dönem içerisinde Hindistan’da büyük ilgi gören ve Türkiye’de de reyting rekorları kırmaya devam eden Bir Garip Aşk dizisi 31 ocak Salı akşamı yeni bölümü ile yayınlanıyor.

Arnav’ın peşinde olmaya devam eden Khushi ve Manaroma’nın işbirliği bakalım sonuca varacak mı? İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Khushi eve geri döner ve Arnav’ın başına gelenleri anlatmak üzereyken tehdit telefonu alır. Bunun ardından Khushi Manaroma’nın da yardımı ile doğru yolda ilerlemeye devam ediyor ancak yine de kötü bir sürprizle karşı karşıya kalır.

Arnav’ın kendi hayatını tehlikeye atar ve bunun ardından Khushi’yi kurtarması onun için çok önemlidir. Arnav’ın başına gelenleri anlatmaya karar verdiği anda Khushi’nin telefonu çalar ve tehditle karşı karşıyadır!

Akash ise Payal ile birlikte bir iş kokteyline katılırlar ancak Payal çevredeki insanların kendisine olan bakış açılarından pek de hoşnut kalmaz.

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş