29 Ocak 2017 Pazar 16:40
Bir Garip Aşk 70.bölüm fragmanı 30 Ocak Pazartesi Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarını fenomen dizileri arasında yer alan ve Hint yapımlı olan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. 70.bölüm ile 30 Ocak Pazartesi akşamı  ekranlarda olmaya hazırlanan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Haftanın her akşamı ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisinden gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı Bir Garip Aşk dizisi 70.bölüm ile 30 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanıyor!

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide Khushi ile Manaroma’nın işbirliğine tanıklık ediyoruz. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Arnav ile ilgili endişelerini Manaroma ile paylaşan Khushi onunla iş birliğine girer. İlk başlarda ona inanmayan Manaroma da Arnav’ı bulmak için onunla birlikte harekete etmeye başlamıştır.

Raizada malikanesinde üzüntü yaşanmaması için karakola gidemeyen Khushi gazetede gördüğü dedektiflik şirketi ile görüşür. Manaroma ise Khushi’deki tuhaf davranışların farkındadır ve onu gizlice takip eder.

Khushi ise Arnav hakkında bildiklerini Manaroma ile paylaşır. Khushi ise havaalanında güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşmak istese de bunu yapamaz. Khushi Arnav’ın Londra’ya gittiğini düşünse de işler zannettiği gibi değildir. Arnav’ın başı kim olduğu bilinmeyen adamlarla derttedir!

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 29.01.2017 16:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş