21 Ocak 2017 Cumartesi 22:19
Bikini fitness Survivor Denisa Gültekin kimdir (İfşa)

Herkesin merakla beklediği Survivor 2017 Çok yakında TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler yer alacağı açıklandı.  Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2017 için ünlüler ve gönüllüler kadrosu açıklandı her iki grupta da bu yıl sportif ve performansı yüksek olan oldukça iddialı isimler yer alıyor. 21 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Survivor TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak Survivor gönüllüler grubunda sportif ve bir o kadar da iddialı fitness alanında isim yapmış olan  Denisa Kimdir?

Survivor'ın sporcu yarışmacıları arasında yer alan gönüllüler grubundan Denisa oldukça iddialı isimler arasında yer alıyor. Fitness ile ilgilenen Denisa bakalım iddialı tavırlarını yarışmanın sonuna kadar sürdürebilecek mi?

 Denisa Kimdir?

24 Mart 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel yarışmacının Milli sporcudur.  Daha önce kendisini televizyon ekranlarında görmediğimiz sempatik tavırları ve iddialı sözleriyle Survivor'da yarışacak olan yarışmacımız da başarılar diliyoruz.

İzmirli 20 yaşındaki güzel yarışmacı Denisa, Surivor 2017'nin dikkat çeken isimlerinden olmayı başaracak gibi görünüyor. Denisa zaten kendi evinde de yılan besliyormuş. Hayvanlardan ve doğal hayatın her türlü zorluklarına kolayca baş edebileceğini söyleyen Denisa bakalım söylediği kadar cesur  yarışabilecek mi.HEp birlikte izleyip test edeceğiz.

Son Güncelleme: 21.01.2017 23:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş