14 Kasım 2016 Pazartesi 19:46
Beyaz Show Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Yurt Dışın Yayın Heyacanlandırdı

Kanal D de yayımlanan ve izleyiciler tarafından beğeniyle izlenilen Beyaz Show yeni sezon proğramının ne zaman başlayacağı iyice merak konusu olmaya başladı.

Yeni yayın döneminin başlamasının ardından epey bir zaman geçmesine rağmen geçen yıl izleyicilerin beğeniyle takip ettiği Beyaz Show proğramının başlayacağına dair Kanal D ekranlarında ve basında birçok kez haberler yapılmasına rağmen bir türlü seyirciyle buluşamamıştı.

Aylardır titiz bir çalışma yürüttüğünü ve pek yakında muhteşem bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacağını belirten  sevilen Showmen Beyazıt Öztürk,”artık seyirciyle buluşacağımız tarih belli oldu gerek stüdyoda ağırlayacağımız gerekse ekranlarının karşısında bizleri beğeniyle izlediklerini belirten seyircilerimize de müjdeyi vermek istiyorum, gerçekten bizlerde onlara kavuşacağımız zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Geçtiğimiz sezon Cuma akşamları yayınlanan Kanal D’nin fenomen proğramı Beyaz Show bu yılda Cuma günü ekrana gelecek. Beyaz Show proğramının bu sezon ki ilk bölümü yine  Kanal D ekranlarında eşi benzeri görülmemiş bir formatla 18 Kasım 2016 Cuma akşamı seyircileriyle buluşacak.

İlk programın ilk konukları Hakan Altun, Ayla Çelik, Serenаy Sаrıkаyа, Simge Sağın, Eypiо, Özge Ulusoy, Esra ve Sabit olacak.

önceki sezonlarda seyircisini ve konuklarını sabit mekanda stüdyoda ağırlayan Beyazıt Öztürk bu yayın döneminde konukları ile birlikte Türkiye ve Avrupa’da ki farklı mekanlarda seyircisinin huzurunda olacak.

İşte Beyaz Show’un yeni sezondaki yurt dışı yayın proğramı;

3 Ekim: Hannоver

7 Ekim: Azerbaycan

14 Ekim: Düssеldorf

15 Ekim: Viyаnа

21 Ekim: Antwеrp

23 Ekim: Berlin

29 Ekim: Mеlbournе

30 Ekim: Sidnеy

9 Aralık: Zürih

11 Aralık:Stuttgart

20. yıla özel formatıyla yepyeni bir yola çıkacak olan Beyaz Show artık seyircileri ve konuklarıyla başka şehirlerde buluşacak diğer tabirle Beyaz Show dünya turuna çıkıyor.

Son Güncelleme: 14.11.2016 22:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş