22 Ekim 2016 Cumartesi 19:41
Beyaz Show yeni sezon ne zaman başlayacak yayınlanmayacak mı?
Türkiye’nin en çok takip edilen talk-show programı olan Beyaz Show; bu sezon neden yeni bölümleri ile ekranlara gelmiyor merak ediliyor. Geçtiğimiz sezon talihsiz bir olay yaşanan program bu sezon devam edecek mi?

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu programa canlı yayında gerçekleşen bir telefon bağlantısı sonrasında sıkıntılı dönemler yaşanmıştı. Yaşananların ardından yeni sezonda Beyaz Show yayınlanacak mı sorusu gündeme gelmişti.

Basında yer alan haberlere göre Beyaz Show’un halen yayın hayatına merhaba dememesi programın bu yıl geç yayınlanacağı yada hiç yayınlanmayacağı anlamına gelebilir.

Beyaz Show artık devam etmeyecek mi yoksa Ocak ayında yeni bölümleri ile sezon ortasında mı başlayacak merak ediliyor. Beyazıt Öztürk ve Beyaz Show ne zaman ekranlara dönecek efsanevi program seyirci tarafından merak ve ilgi ile beklenmeye devam ediyor.

Her hafta Cuma günü akşamları yayınlanan Beyaz Show programı Kanal D ekranlarında Kasım ayında başlayabilir. Kasım ayında ekranlarda yerini alması beklenen Beyaz Show bambaşka bir format ile ekranlara gelecek.

Yeni sezonda Beyaz Show şehirleri gezecek. Gezmeye Avrupa’dan başlayacak olan Beyaz Show ilk olarak Almanya’nın Hannover şehrinde ardından Azerbaycan’ın Bakü kentinde ardından Düsseldorf’da ve daha sonra Avusturya’nın Viyane şehrinde çekimlerini gerçkeleştirecek.

Beyaz Show’un yayından kaldırılma durumunun olmadığı düşünülüyor. Program Kasım ayında ekranlara gelmeye devam edecek. Yeni sezonda Beyaz Show seyircinin ayağına gidecek.

Formatında değişiklik yapan Beyaz Show 20.yılına özel olarak böyle bir karar alındığı düşünülüyor. Beyaz Show yeni sezonda çok özel bir format ile bu sezon ekranlarındaki yerini alacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş