25 Kasım 2016 Cuma 16:15
Beyaz Show neden yayınlanmıyor 25 Kasım yeni bölüm yok mu?Kanal  D ekranlarının fenomen talk-show programı Beyaz Show yeni sezon değişikliği ile sezonun ilk bölümünü Berlin’den yayınlamıştı. Beyaz Show’un 25 Kasım günü için Kanal D yayın akışında yer almıyor oluşu seyircilerin dikkatini çekti.

Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı ve konuklar ile hoş bir sohbetin var olduğu programı Beyaz Show bu hafta neden yok neden yayınlanmıyor en çok merak edilen sorular oldular.

Geçtiğimiz hafta Berlin’de gerçekleşen Beyaz Show programının bu haftaki konukları merak edilirken programın yeni bölümünün yayın akışında olmayışı dikkat çekti.

Beyaz Show; geçtiğimiz hafta Beyazıt Öztürk’ün kendine has sunumu ile ekranlara gelmiş ve uzun bir aradan sonra yeni sezona merhaba demişti.  İlk bölümü Berlin’den yayınlanan program bu hafta yayın akışında görülmüyor.

Beyaz Show’un yeni bölümü 2 Aralık günü ekranlara gelecek. Bu hafta ekranlarda olmayacak olan talk-show programı bir hafta sonra yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz hafta güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, ünlü şarkıcı Simge Sağın, başarılı sanatçı Ayla Çelik, manken ve oyuncu Özge Ulusoy, internette şarkısı ile rekorları alt üst eden Eypio ve Burak King ile birlikte Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasından Esra ve Sabit Şimşek çiftleri ve Hakan Altun programa konuk olmuştu.

Son Güncelleme: 25.11.2016 16:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş