05 Kasım 2016 Cumartesi 10:41
Beyaz Show ne zaman başlayacak çekim yapılacak yerler

Ekranların en uzun soluklu Show programı yeni sezonda yine izleyicileri kahkaha tufanı yaşatacak .Beyaz Show yeni sezon bölümleri ile hangi tarihte yayınlanacak sorusu zihinleri meşgul etmeye başladı bile .Kanal D ekranlarının beğenilen Show programı yıllardır sahip olduğu izleyici kitlesi ile popülaritesini korumaya devam ediyor.

Beyaz Show yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak soruları sorulurken program tarihi hakkında cevap gecikmedi .Cuma akşamlarının vazgeçilmez ismi olan Beyaz Show Yurtdışında yaşayan hayranlarına yönelik sürpriz bölümleri ile bu yıl 20 senesini dolduracak yeni bir süreç ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Beyaz Show yeni sezonda yalnızca Türkiye'de değil Yurtdışında yaşayan sevenleri ile buluşacak .

Ekim ayında başlaması beklenen programın gecikmesi ile Beyazıt Öztürk konu hakkında açıklamada bulundu.Pprogramın sürecine dair yanıtlayan Beyaz tabii ki programa devam edeceğim .20 yıl olduğu için biraz değişiklik yapmak Avrupa'daki seyircileri ekran başına taşıyalım dedik.Ekibi ile Avrupa'yı gezecek olan ünlü şovmen 15 günde bir ünlü konukları davet edecek. Türkiye'de il il gezecek olan beyaz Show canlı olarak stüdyoda yayın yapacak.

Her cuma gecesi birbirinden ünlü konuklarını ağırlayan eğlenceli program artık Türkiye'ye sığınıyor ve dünyaya açılıyor yeni sezonda çekim yapılacak olan yerler arasında Berlin, Zürih, Azerbaycan ve Melbourne bulunuyor. Şimdiye kadar birçok yerde tamamlanan çekimlerde sıradaki şehir Melbourne olacak. Ekranlarda olacağı tarih ise Kasım ayı olarak belirtiliyor. Şimdiye dek dünyaca ünlü birbirinden ilginç isimleri ağırlayan Beyazıt Öztürk Carmen Electra, Megan Fox, Karolina Kurkova, Josh Holloway, Nayer, Alexandra Stan, Sofia Nizharadze gibi isimleri programında ağırladı.

ÇEKİM YAPILACAK YERLER

3 Ekim: Hannover

7 Ekim: Azerbaycan

14 Ekim: Düsseldorf

15 Ekim: Viyana

21 Ekim: Antwerp

23 Ekim: Berlin

29 Ekim: Melbourne

30 Ekim: Sidney

9 Aralık: Zürih

11 Aralık: Stuttgart

Son Güncelleme: 06.11.2016 12:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş