02 Şubat 2017 Perşembe 11:53
Beyaz Show bu hafta yeni bölüm var mı 3 Şubat Cuma yayınlanacak mı?
 Kanal D ekranlarının en çok takip edilen programlarından bir tanesi de Beyaz Show.. Her bölümü keyifle takip edilen Beyaz Show 3 Şubat Cuma yayınlanacak mı sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Türk televizyonlarının beğeni ile takip edilen ve yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Beyaz Show ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Bu sezon itibariyle Beyazıt Öztürk farklı bir karar almış ve format değişikliğine gitmişti.

Bundan böyle 2 haftada 1 yayınlanan ve farklı şehirlerde kurulan stüdyolarda konuklarını ağırlayan Beyaz Show’un bu haftaki bölümü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

3 Şubat Cuma Beyaz Show yayınlanacak mı?

15 günde 1 yayınlanan Beyaz Show son olarak geçtiğimiz hafta 27 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olmuştu. Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin  Karaoğuz gibi isimleri ağırlayan Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak.

3 Şubat Cuma akşamı yayınlanmayacak Beyaz Show önümüzdeki hafta yine birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak ve 10 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 02.02.2017 16:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş