10 Kasım 2016 Perşembe 21:18
Berk Hakman hangi dizide rol alacak kimdir bu yakışıklı oyuncu?

Yıldızı parlamaya başlayan Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) yeni sezonunda oynayacak. Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacağı kesinleşmese de genç yıldız Berk’in oynayacak olması şimdiden geçler arasında ilgiyle karşılandı bile!

Türk Televizyon tarihinin en uzun süre yayınlanan dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da sevilen isimlerle karşımızda olacak.  Son günlerin reyting rekortmeni dizileri arasında yer alan Hayatımın Aşkı adlı dizide Kaan Engindeniz’i canlandıran oyuncu Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın düşmanı rolünde oynayacak.

BERK HAKMAN KİMDİR?

Berk Hakman  14 Ağustos 1981 yılında Ankara’da doğdu.  Kökleri Saraybosna’ya dayanan oyuncu İlk ve orta okulu Ankara’da Üniversite öğrenimini ise Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde görmüştür..  Okula devam ettiği yıllarda boş durmamış Antalya'daki Tiyatro Atölyesi'ne girmiştir.  Daha sonra İstanbul’ a gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmiş ve buradan mezun omuştur… Kırık Kanatlar, Seher Vakti, Felek Ne Demek?Hatırla Sevgili, Es-Es, Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar ve Kaçak dizilerinde rol almış halen ise Hayatımın Aşkı adlı dizide oynamaktadır. dizilerinde oynamıştır. 11 ödüllü Tepenin Ardı filminde başrol oynamıştır.

Babası, Erkin Koray'ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman'dır.  Kendisi de bas, klavye, piyano, gitar, bateri ve trompet çalmaktadır.

Son Güncelleme: 10.11.2016 21:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş