04 Kasım 2016 Cuma 00:22
Beni Affet Feride - Şeyma Korkmaz Kaç Yaşında Nereli Instagram kullanıyor mu?

Şeyma Korkmaz  ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Beni Affet’te  Feride karakterine hayat vermektedir.

Yetenekli oyuncu Şeyma Korkmaz 1988 yılında Eskişehir’de doğdu. Ailesinin 3. çocuğu olarak dünyaya gelen Şeyma ,ilköğretim eğitimini Eskişehir’de tamamladı.  daha sonra Çanakkale’ye yerleşen Şeyma Korkmaz lise ve üniversiteyi Çanakkale ‘de okudu. Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümünden mezun olan güzel oyuncu Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Şeyma Korkmaz okul yıllarında fotomodellik yaptı.

 Şeyma Korkmaz ,oyunculuk kariyerine ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Hayata Beş Kala isimli dizi ile adım atmıştır. Yetenekli oyuncu  adını Beni Affet isimli dizi ile duyurmuştur. Yetenekli oyuncu Beni Affet dizisinde Feride karakterini canlandırmaktadır. Şeyma Korkmaz Feride karakteri ile izleyicinin bir hayli beğenisini toplamıştır.

Şeyma Korkmaz Öyle Ya da Böyle sinema filminde de  rol almıştır.

Güzel oyuncu Şeyma Korkmaz  ile ilgili merak edilen konulardan biri de sevgilisinin olup olmadığı. Bu konu ile ilgili en doğru açıklama kendisinin yaptığı açıklama olacaktır. Şeyma Korkmaz bir dönem ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile aşk yaşamıştı  ve ilişkileri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Fakat Şeyma Korkmaz ve Acun  Ilıcalı’nın beraberliği uzun sürmemiş çift kısa süre sonra ayrılmıştı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş