08 Şubat 2017 Çarşamba 13:50
Beni Affet 1116.bölüm özeti 9 Şubat Perşembe Star Tv
 Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. 1116.bölüm ile 9 Şubat Perşembe akşamı yayınlanmaya hazırlanan diziden bilgiler sizlerle!

 

Star Tv’nin gündüz kuşağındaki en büyük kozlarından olan ve gündüz kuşağı reyting sıralamasında da üst sıralarda yer almayı başaran Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri ve bölümlerinde neler yaşandığını gün gün aktarmaya devam ediyoruz.

Kozan ailesi ve etrafında yaşananları konu alan Beni Affet dizisi 1116.bölüm ile 9 Şubat Perşembe akşamı ekranlarda oluyor. İşte son gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Feride’nin hayatı yavaş yavaş oturmaya başlamıştır ancak oteldeki bir müşterinin kendisini hırsızlıkla suçlamasının ardından her şey yeniden tepe taklak olur. Feride göz altına alınır ve durumu kabullenemeyen Yaman ise olayın peşine düşer.

Bu kumpasın ardında yer alan isim ise oldukça ilgi çekicidir. Tarık ise Ajda’nın kendisini aldattığını söyler ve Onur’dan yardım ister. Ajda’yı takip etmesi için peşine adam takarlar ve takip başlar.

Vicdan azabı ile kıvranan Şahin ise Ajda ile buluşmak için yola çıkar. Bahar ise babasının yaptıklarından habersiz bir şekilde gerçeğin ortaya çıkmasını ister. Ceylan ise nikah hazırlıklarına Kader’in de göreceği bir şekilde başlamıştır.

 

Beni Affet yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.02.2017 20:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş