07 Şubat 2017 Salı 13:39
Beni Affet 1115.bölüm özeti tüyoları 8 Şubat Çarşamba Neler Yaşanıyor Star Tv
 Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili ne varsa yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle oluyor. 8 Şubat Çarşamba günü 1115.bölüm işle yayınlanmaya hazırlanan diziden bilgiler sizlerle!


Her bölümü merakla takip edilen ve hafta içi her gün ekranlarda olan Beni Affet dizisinde Yaman ve Cüneyt karşı karşıya geliyor. Son yayınlanan bölümünde Feride ile akşam yemeğine çıkan Yaman burada Cüneyt ile restoranda karşılaşıyor.

8 Şubat Çarşamba günü 1115.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaman ve Feride gittikleri restoranda Cüneyt ile karşılaşırlar ve aralarında gerilim yaşanır. Feride’yi bir adamla gören Cüneyt ise oldukça öfkelidir. Cüneyt’in tepkisi Feride ve Yaman’ı daha da çok yakınlaştırır.

Sıla ise yolunu kaybeder ve başına gelenlerin ardından soluğu karakolda alır.

Bahar ve Onur ise Şahin ve Ajda’nın arasındaki ilişkiden habersiz bir şekilde aileleri ile vakit geçirmeye devam eder. Ajda ise rahat davranışlarından dolayı Şahin’i zor duruma sokmuştur.

Tarık ise karısı Ajda’nın hayatında biri olduğunu haberini alır. Bu kişinin de kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Mahir ise Ceylan’ın karşısında evlenmeye razı olur.

Beni Affet yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş