06 Şubat 2017 Pazartesi 10:29
Beni Affet 1114.bölüm özeti 7 Şubat Salı Star tv Tüyoları
 Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 1114.bölüm ile  7 Şubat Salı günü sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam eden Beni Affet dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor!

Geçtiğimiz hafta birbirinden ilgi çekici bölümlerle yayınlanan Beni Affet dizisi 1114.bölüm ile 7 Şubat Salı günü yayınlanıyor. İşte son bölümden gelişmeler;

1113.BÖLÜM ÖZETİ

Kızını görmeye giden Feride Kozan ailesinin ağır ithamlarıyla karşılaşmıştır. Yaman ise bu gelişmelerin ardından Feride’den özür diler ve yemeğe çıkmayı teklif eder. Melis ise Feride’ye gizli kahramandan bahseder.

Cüneyt ise annesinin ayarladığı bir randevuya gitmeye razı olmuştur. Restoranda herkesin şaşıracağı bir tesadüf yaşanacaktır.

Harika’nın etraflarında olmasından dolayı rahatsız olan Onur ise onu iş için şehir dışına yollar. Harika ise buna sert tepki verir. Şahin ve Sevgi ise Onur’un ailesine olan borçlarını ödemeye gelmiştir.

Şahin burada kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Kader’i boşanmalarına rağmen deli gibi seven Mahir ise ona çiçek gönderir. Bunu öğrenen Ceylan’ın tavrı ise merak konusudur.

 

Beni Affet yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 06.02.2017 10:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş