02 Şubat 2017 Perşembe 17:05
Beni  Affet 1112.bölüm özeti 3 Şubat Cuma Star Tv tüyolar
 Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni  Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Haftanın son gününde yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Yayınlanan her bölümü ile sevenlerinin karşısında olan ve reytinglerde rekor kıran Beni  Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Star tv gündüz kuşağı büyük kozlarından olan Beni  Affet dizisi bu haftayı 1112.bölüm ile geride bırakmaya hazırlanıyor.

1112.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan Beni  Affet dizisinde bu bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar ve Onur arasında son günlerde yaşananların ardından küslük barışmaları ile sonlanmıştır. Onur kesin çözümü Harika’nın Ankara’dan gitmesi ile son bulacağını bulur. Buna niyeti olmayan Harika’nın sözleri ise durumu daha zorlaştırır.

Firdevs’in sözleri karşısında çılgına dönen Sevgi ise Şahin’in karşısında geçip ondan hesap sorar. Şahin’in bulacağı çözüm ise başına olmadık işler açar.

Feride ise Seda’nın eve gelip kendisinden özür dilemesi ile birlikte adeta şok olmuştur. Feride’nin yardımına ihtiyaç duyan Yaman ise Feride’den sunduğu şartı kabul etmek zorunda kalır.

Sıla ile zor dönemden geçen Murat ise Cüneyt ile dertleşir. Sıla ise Murat’tan öyle kolay kolay vazgeçecek gibi değildir.

Son Güncelleme: 22.03.2017 15:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş