01 Şubat 2017 Çarşamba 14:34
Beni Affet 1111.bölüm özeti 2 Şubat Perşembe Star Tv
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 1111.bölüm ile 2 Şubat Perşembe günü sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni yılda da önemli bir başarı elde eden Beni Affet dizisi bilgileri yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle birlikte oluyor.

2 Şubat Perşembe günü sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan diziden bilgiler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Bahar ve Onur barışırlar ancak Onur kesin olarak çözümün Harika’nın Ankara’da ayrılmasında görmüştür. Buna niyeti olmayan Harika ise sözleri ile durumu daha çok zorlaştıracaktır. Firdevs’in sözleri ile birlikte Sevgi çılgına dönmüştür ve Şahin’in karşısına geçip ondan hesap sorar.

Şahin’in bulacağı çözüm ise başına olmadık işler açacaktır. Feride ise Seda’nın eve gelip kendinden özür dilemesine çok şaşıran Feride’nin yardımına ihtiyaç duyan Yaman ise Feride’nin ona sunduğu şartları kabul etmek zorundadır.

Murat ise Sıla ile birlikte zor dönemden geçer ve Cüneyt ile dertleşir. Sıla’nın Murat’tan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 03.02.2017 13:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş