31 Ocak 2017 Salı 13:36
Beni Affet 1110.bölüm özeti 1 Şubat Çarşamba tüyoları neler yaşanıyor?
 Star Tv ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve yeni bölümleriyle hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden  Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 1 şubat Çarşamba günü 1110.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan diziden gelişmeler sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve uzun yıllardır sevenlerinin karşısında olan Beni Affet dizisi başarısını ilk günkü gibi sürdürmeye devam ediyor.

Star tv gündüz kuşağı reyting kozlarından olan Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Yaman Feride’yi istifa etmek ve kendisinden istediği şeyi yapmak arasında bir seçim yapması için zorlar. Feride’nin yapacağı hamle ise oldukça ilgi çekicidir. Cüneyt ise tesadüf eseri Yaman’ın kardeşini kapkaççıların elinden kurtarır. Bu tanışıklığın ardından bakalım neler yaşanacak göreceğiz.

Bahar ile Onur arasında ipler ise Harika yüzünden gerilmeye devam eder. Onur ise sonunda Bahar’a açıklamalarda bulunur. Bahar’ın  bu açıklamalara vereceği tepki ise merak eldir.

Firdevs ise Şahin’in İsmet’ten borç aldığı bilgisini Sevgi’ye söyler. Firdevs’in evin borcunu silmek karşılığında Sevgi’den isteyeceği şek akıl alır gibi değildir.

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 31.01.2017 13:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş