26 Ocak 2017 Perşembe 13:42
Beni Affet 1108.bölüm özeti 28 Ocak Cuma tüyoları Star Tv
 Star tv ekranlarının gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor! 28 Ocak Cuma günü haftanın son bölümü ile ekranlarda olacak dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Uzun yıllardır Star Tv bünyesi altında yoluna başarılı bir şekilde devam eden Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Gündüz kuşağında yoluna devam eden ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Beni Affet dizisi bu haftanın son bölümü ile 28 Ocak Cuma günü ekranlarda oluyor.

Yine birbirinden heyecanlı gelişmelerin yaşandığı Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşananlar şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Feride, Yaman’a ve Seda’nın kurduğu tuzağa rağmen toplantıdan umulmadık bir sonuçla ayrılır. Feride kendini eve güçlükle eve atar ve daha fazla dayanamaz. Derya ise Kozanların evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirirler. Sıla’nın duydukları karşısında ise gururu incinmiştir.

Harika ise sözde belalısından kurtulmak için Onur’la birlikte evden çıkar. Firdevs ise planı dahilinde Bahar’ın kafasında Onur ile ilgili bazı soru işaretlerinin oluşmasını sağlamıştır. Bahar’ın telefonuna gelen mesaj Bahar’ı şok eder. Kader ve Elif ise Neriman ile ilgili oldukça önemli bir gerçek ile karşı karşıya kalırlar!

Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Son Güncelleme: 26.01.2017 13:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş