24 Ocak 2017 Salı 16:19
Beni Affet  1105.bölüm özeti 25  Ocak Çarşamba tüyoları Star Tv

Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet   dizisinde heyecan devam ediyor. 25 Ocak Çarşamba günü 1105.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan gelişmeler sizlerle!

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve uzun yıllardır Star Tv gündüz kuşağının reytinglerinde üst sıralarda yer alan Beni Affet  dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2017 yılında da oldukça başarılı günler geçiren Beni Affet   dizisi 25 ocak Çarşamba günü 1105.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor.

Son olarak 1104.bölüm ile ekranlarda olan Beni Affet   dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Feride Yaman’ın bezdirme politikasını fark eder ve direnir. Yaman ise Feride’ye dersini verme konusunda oldukça ısrarcı davranır. Cüneyt ise Güneş’in velayetini Feride’ye vermemek için diretmeye devam eder. Ancak öğrendiği bir gerçek ile birlikte Cüneyt Feride konusunda oldukça meraklanır.

Onur ise Harika’nın hamile olup olmadığını öğrenmek için onu hastaneye götürür. Bahar ise ikilinin evden beraber çıktığını görür ve Onur ve Harika’yı takip ederek soluğu onların yanında alır.

Kader’in bir delilik yapmasından endişelenen Sevgi ise soluğu Ceylanların evinde alır. Kader’in aklına koyduğu şeyi yapıp yapmadığı konusu ise merak edilmektedir.

Beni Affet   dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş