29 Aralık 2016 Perşembe 11:40
Beni Affet 1087.bölüm özeti 30 Aralık Cuma tüyoları Star Tv

Star Tv ekranlarının gündüz kuşağındaki en çok takip edilen yapımları arasında yer alan Beni Affet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizi 30 Aralık Cuma günü 1087.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor! İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Yıllardır Star Tv’nin reyting kozu olan ve geniş bir seyirci kitlesine sahip olan Beni Affet dizisi 2016’nın son bölümü olan 1087.bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Feride her ne kadar içi kan ağlasa da sonunda Osman’ın isteğine boyun eğer. Cüneyt ise Feride ile birlikte hapishaneye ona yardım eden arkadaşının yanına gider. Cüneyt bıçaklandığı gece ile ilgili bazı gelişmeleri öğrenir ve Feride zor duruma düşer.

Sedat ise tüm aileyi şok edecek bir planın hazırlıklarını yapmaya devam eder.

Onur ise her leye yeniden başlamak ister. Bahar’ı yeni evlerine getirir. Bahar ise Onur’dan aldığı bu teklifin ardından adeta bulutların üstüne çıkar. Harika ise Onur’un ailesinin yanına giderek oğullarının evlendiği haberine verir. Ailenin vereceği tepki merak konusu olur. Kader ise Mahir ve Ceylan’ı yakın bir halde görür ve adeta kalakalır.

Son Güncelleme: 29.12.2016 11:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş