31 Ekim 2016 Pazartesi 12:44
Beni Affet 1043.bölüm 31 Ekim son bölüm özeti

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Beni Affet dizisi son olarak 31 Ekim Pazartesi günü 1043.bölümü ile yayınlandı. İşte Beni Affet dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve Star Tv’nin günlük dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Beni Affet dizisi son olarak 1043.bölümü ile 31 Ekim Pazartesi günü yayınlandı. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Piraye’nin Feride’nin annesi olduğunu öğrenen Sedat zaman kaybetmeden Feride’ye söyler. Sedat’ın sözleri karşısında şaşkına dönen Feride’nin tepkisi ise herkes tarafından merak edilmektedir. Cüneyt ise soluğu Bahar’ın yanında alır ve onun Demir’den neden boşanmak istediğini anlamaya çalışır.

Demir ise boşanma konusunda kararlıdır ve Onur’dan avukat olmasını ister. Demir’in yaptığı kötülükleri ispatlamak için zamana ihtiyacı vardır Bahar’ın ve ondan son bir şans daha istese de Demir’in boşanmamak için Bahar’dan isteyeceği şey ise şok edicidir!

1042.bölüm özeti:

Demir’in asıl amacı Onur ve Bahar’ı kendisinden uzak tutup Bahar’dan boşanmaktır. Bahar ve Onur ise Demir’in yapmak istediklerini anlar ve Bahar geri adım atarak bu durumdan uzak durmaya çalışır.

OYUNCULAR

Feride Kozan-Şeyma Korkmaz

Cüneyt Kozan-Murat Danacı

Bahar Kozan-Gaye Turgut

Mehmet Kemal Kozan-Mert Altınışık

Eylül / Ayşe Güner-Gamze İğdiroğlu

Sevgi Kayacan-İlkay Kayku Atalay

Nazire Tekin-Zeynep Aytek Metin

Kader Kayacan-Ceren Yalazoğlu Karakoç

Yıldız-Zeynep Yasa

Ferman Ötüken Hürmüzlü

Osman Kozan-Nusret Şenay

Zühre Kozan-Ulviye Karaca

Handan Kurkrcu-Elif Şanlı

Yorumlar

Google+'da Paylaş