26 Ekim 2016 Çarşamba 22:24
Beni Affet 1041.bölüm özeti 27 Ekim Perşembe
Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Beni Affet dizisi son olarak 26 Ekim Çarşamba günü yayınlandı ve dizinin 1041.bölüm özeti ile ilgili bilgiler sizlerle..
 
Gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan ve Star Tv’nin reyting kurtlarından olan Beni Affet dizisinde heyecan sürüyor. Her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisi son olarak 26 Ekim Çarşamba günü 1040.bölümü ile yayınlandı.
27 Ekim Perşembe günü ekranlarda olacak olan Beni Affet dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:
Hasret yüzünden kavga eden Feride ve Cüneyt birbirlerine olan inatlarını sürdürürler. Feride’nin zor zamanlar geçirdiğini fark eden Piraye kimliğini gizleyerek şirket çalışanı olarak orada kalmaya karar verir.
Cüneyt Sedat’tan aldığı sahte ihalenin izini sürmeye başlar. Kendini Osman Barış için adayan Yıldız ise zor durumda olduğu anda ise Fırat ile tanışırı.
Onur ve Bahar Demir’in bilgisayarında onun Kemal’i öldürdüğünü ispat edecek şeyler bulur. İkiliden şüphelenen Demir ise Bahar ve Onur’un iş birliği yaptığından emin olur.
Etekleri tutuşan Demir’in Şahinler’in yanına giderek söyleyeceği sözler ise ilgi çeker. Ceylan Neriman’ın eve dönmesi için Mahir’i etkilemeye çalışır.

Beni Affet Konusu
Yıllar önce Kayseri’den Ankara’ya gelen ve zengin olan Osman Kozan zamanla büyük bir holding haline gelen şirketin sahibi olur. Osman katı bir adamdır ve disipline her şeyden çok önem verir. Şirkette oldukça iyi işleyen bu yöntem ailesinde işlemez.
Çocukları, eşi ayrı ayrı hepsi mutsuzdur. Osman Kozan ve ailesinin hikayesini ele alan Beni Affet dizisi hafta içi her gün Star Tv’de!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş