25 Ekim 2016 Salı 14:12
Beni Affet 1040.bölümü  26 Ekim Çarşamba
Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olan Beni Affet dizisi son olarak 1039.bölümü ile yayınlandı. Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Hafta içi her gün yeni bölümleriyle karşımızda olan ve her bölümü merakla takip edilen Beni Affet dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Star Tv’nin gündüz kuşağındaki en dönemli dizileri arasında yer alan Beni Affet dizisi son olarak 1039.bölümü ile 25 Ekim Salı günü ekranlarda oldu.
26 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sizlerle;

Son bölüm özeti:
Dizinin son bölümünde Hasret yüzünden Cüneyt ile arası açılan Feride geri adım atmak zorunda kalır. Feride Cüneyt’in Hasret’ten özür dilediğini öğrenir ve çılgına döner. Cüneyt ise Piraye’yi şirkette görünce çok şaşırır. Feride ve Piraye’nin karşılaşmasının sonucu ise herkesi meraklandırır.

Yusuf ise okulda zor anlar yaşayınca Onur Bahar ile birlikte okula gider. Yusuf’un öğretmeninin söyledikleri ile birlikte ikili şaşkına döner.
Demir ise bütün ipuçlarını birleştirmiştir. Demir artık Bahar ile Onur’un iş birliği yaptığını anlar. Ameliyatta böbreği alınacak olan adamı konuşturduktan sonra Onur’un kimliğini sakladığını düşünmektedir. Kader ise Neriman’ı karşısında görünce neye uğradığını şaşırır.

Beni Affet Konusu
Osman Kozan yıllar önce Kayseri’den gelmiştir ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasında yer almıştır. Zamanla büyük bir holding haline gelen Osman katı bir adamdır ve disipline her şeyden çok önem verir. Şirkette oldukça iyi işleyen bu yöntem ailesinde işlemez ve çocuklarının ayrı ayrı mutsuz olmalarına neden olur. Çocuklarının yanı sıra Osman’ın karısı Zühre de bu durumdan şikayetçi ve mutsuzdur.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş