01 Ocak 2017 Pazar 00:53
Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel Yarışmayı Kim Kazandı, Yarışmada yaşananlar?
 Ben bilmem eşim bilir yılbaşına özel yayınlanan programın kazananı kim oldu, yarışmada beraber yarışan ünlüler  finale hangi çiftler kaldı final oyununun skoru final oyununda oynanan oyun merak ediliyor programa dahil herşey haberimizde..

Kanal D nin yılbaşı için özel olarak hazırlayıp çekim yaptığı yılbaşı özel ben bilmem eşim bilir izleyenlere çok keyifli anlar yaşattı. Çok ünlü isimlerin yarıştığı ben bilmem eşim bilir yılbaşı özel programının kazananı Wilma elles ve eşi Kerem Göğüş oldu. Yarışma hayranları tarafından merakla beklenirken nihayet günlerdir dönen fragmanlarından sonra bugün yılbaşı özel ekranında sahne aldı. izleyenlerin büyük bir keyif aldığı programda yer yer sürprizlerde yaşandı.

Programa Katılan bir diğer ünlü ise Bülent Ersoy oldu. Kendisini ayrı bir taht kurulan ünlü sanatçı söylediği şarkılardan sonra Tahtına kurularak programı oradan takip etti. Programa katılan ünlüler Serdar Ortaç ve eşi chloe, Ferman ve eşi Hilal Toprak, Kibariye ve eşi, Wilma Elles ve eşi Kerem Göğüş idi.

Programın bir diğer sürprizi ise  ilk olarak Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programında kendini gösteren ve kendisini ayrı bir hayran kitlesi oluşturan İran asıllı illüzyonist Aref oldu. Yaptığı inanılmaz illüzyon gösterileriyle izleyenleri ve yarışmacıları bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Yarışmacılar Kibariye, Serdar Ortaç, Ferman Toprak, Bülent Ersoy zaman zaman tek olarak zaman zaman ise beraber şarkılar söyleyerek yarışmaya renk kattılar.Yarışmanın finaline ise iki ünlü çiftten Ferman ve Hilal Toprak çifti İle, Wilma Elles ve eşi Kerem Göğüş ikilisi kaldı. yarışmanın finalinde bardak fırlatıp deliklere yerleştirme oyunu oynandı. oyunun totalinde Kerem ve Wilma çifti rakibini 5-2 gibi bir skor ile yenerek arabanın sahibi oldular.


Son Güncelleme: 01.01.2017 01:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş