01 Ocak 2017 Pazar 01:24
Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel Tekrarı ne zaman yayınlanacak
Ben bilmem eşim bilir yılbaşı özel programının tekrarı yayınlanacakmı? tekrar bölümünün başlama saati ve günü, yarışmada yaşanan gelişmeler ve eğlence dolu anlar Yarışmanın sonucunu kim kazandı. detaylar haberimizde

Tekrarı ne zaman yayınlanacak

Ben Bilmem Eşim bilir Yılbaşı özel programının Tekrarı 1 Ocak 2017 günü saat: 20:00 da kanald ekranlarında yine izleyicilerini bekleyecek. 

 Kanal D nin sevilen programlarından birisi olan Ben bilmem eşim bilir yılbaşı özel programı izleyenlerin asla pişman olmadığı bir bölüm oldu. sunuculuğunu daha önce ilker ayrık ın yaptığı ancak daha sonra Ufuk özkanın sunuculuğuna geçtiği ben bilmem eşim bilir her bölümünde olduğu gibi programın başından sonuna kadar eğlence doluydu. programa bir çok ünlü sanatçı ve Oyuncunun katıldığı program yer yer kahkaha tufanını dönerken yer yer de yarışmalarda büyük heyecana sahne oldu.

Programa Katılan bir diğer ünlü ise Bülent Ersoy oldu. Kendisini ayrı bir taht kurulan ünlü sanatçı söylediği şarkılardan sonra Tahtına kurularak programı oradan takip etti. Programa katılan ünlüler Serdar Ortaç ve eşi chloe, Ferman ve eşi Hilal Toprak, Kibariye ve eşi, Wilma Elles ve eşi Kerem Göğüş idi.

Programın bir diğer sürprizi ise  ilk olarak Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programında kendini gösteren ve kendisini ayrı bir hayran kitlesi oluşturan İran asıllı illüzyonist Aref oldu. Yaptığı inanılmaz illüzyon gösterileriyle izleyenleri ve yarışmacıları bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Yarışmacılar Kibariye, Serdar Ortaç, Ferman Toprak, Bülent Ersoy zaman zaman tek olarak zaman zaman ise beraber şarkılar söyleyerek yarışmaya renk kattılar.

Son Güncelleme: 01.01.2017 01:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş