05 Kasım 2016 Cumartesi 14:58
Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 6 Kasım Pazar Fragmanı

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında heyecan devam ediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 6 Kasım Pazar günü yeni bölümü ile yayınlanacak. İşte haberin detayları..

Ufuk Özkan ve Seda Akgül’ün eşsiz kendine has sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve yayın hayatına ise yaz döneminde merhaba diyen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında heyecan devam ediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi programı 6 Kasım Pazar günü yeni bölümü ile yayınlanacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni bölüm final etabında oyunun galibi ile birlikte otomobilin sahibi de belli olacak! Beylerin isabet ve güçlerinin bir nevi ölçüleceği oyunların oynanacağı fenomen yarışma programında  Uçan Damacana oyunu ile birlikte etap başlayacak. Hanım eşlerine olan güvenlerini ortaya koyacakları iddialarla başlatacaklar.

İkinci oyun ise Kır Kadehleri oyunu olacak. Kırıp dökerek puan kazanacak olan hanımlar diğer taraftan da streslerini atacaklar.

Roket Tava oyunu ise üçüncü oyun olacak. Hanımların topları atamamasından dolayı gergin anlar yaşayacak olan beyler ortaya koyacakları iddialarla karşımızda olacaklar.

6 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan bölümün 4000 puanlık son oyunu da Çivileme oyunu olacak. Hanımlar bu oyunda eşlerini bir hayli şaşırtacaklar. Nefesine Kuvvet oyunu ile birlikte son model otomobil bir çifte gidecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışması 6 Kasım Pazar günü 15.45’de Kanal D’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş