20 Kasım 2016 Pazar 18:18
Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 20 Kasım Pazar arabayı kim kazandı
 Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde heyecan devam ediyor. 20 Kasım Pazar akşamı yayınlanan bölümde arabayı kazanan çift belli oldu! İşte detaylar..

 

Sunumunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek’in üstlendiği ve her bölümü büyük bir heyecanla takip edilen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde heyecan devam ediyor. Yaz döneminden bu yana reytingleri oldukça iyi durumda olan program son olarak 20 Kasım Pazar günü araba ödül heyecanı ile karşımızda oldu ve arabayı kazanan çift de belli oldu.

Hafta içi finalde oynamak için bilet kazanan iki çift arasında nefesleri kesen hentbol oyunu oynandı. Zeynep Selçuk çift ile Sevilay Bülent çifti hentbol oyununda karşı karşıya gelen çiftler oldular. 10 gole bir arabanın verildiği Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde arabayı kazanan çift Bülent ve Sevilay çifti oldu.

10-8 skor ile rakiplerini yenerek araba almaya hak kazanan çiftimizin sevinci de görülmeye değerdi.  6 çiftin hafta içi her gün kıyasıya rekabet gösterdiği Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında hafta sonu bir çifte araba veriliyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni bölümü ile 21 Kasım Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 20.11.2016 19:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş