16 Ocak 2017 Pazartesi 23:59
beIN Sports Frekansları Türksat 4A Uydu Bilgileri

Bein Sport televizyondan nasıl izlenir?  Digiturk'ün beyin Medya Grup satılmasının ardından Lig TV kapatılması üzerine Lig maçlarının hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu oldu. Ancak maç Tutkunları için bugün yapılan açıklamada Lig maçlarının Bein Sport isimli kanalda şifresiz olarak yayınlanacağı duyuruldu. Taraftarlar Bein Sport kanalının televizyondan nasıl izleneceği konusunda araştırma yapmaya başladılar. Bein Sport kanalı frekans bilgileri ve biss key şifreleri sizler için sayfamızda aktarılmıştır.

Birçok futbol tutkunu ligtv akıbeti hakkında merakları gidermeye çalışıyorlar. Bugün lig maçları bein Sport kanalından canlı olarak yayınlanmaya başladı. Digiturk'ten beyin Medya Grup satılması ile Lig maçlarının bein Sport kanalından yayınlanacağı duyurusu yapıldı. Şimdi herkes beyin spor kanalı nasıl izleneceğini merak ediyor konu hakkında detayları sizler için sayfamızda hazırladık .

13 Ocak'tan itibaren Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 kanallarının ismi BeIN Sports, beIN Sports 2, beIN Sports 3 ve beIN Sports 4 olarak değişti.

SÜPER LİG MAÇLARI ŞİFRESİZ Mİ?

 Süper Lig'in yanı sıra Premier Lig, La Liga, Ligue 1 ve Serie A'nın da yayın haklarına sahip olan kanallar, Lig TV ismiyle son yayınlarını dün gerçekleştirdi. Digitürk'ten yapılan açıklamaya göre; bugünden itibaren Süper Lig maçları da dahil tüm içerikler, pazartesi gecesine kadar üyelere şifresiz olacak. Digitürk'ten yapılan açıklama şöyle; "Digiturk tüm bu yenilikleri geniş bir izleyici kitlesi ile paylaşmak amacıyla 13 Ocak Cuma gecesinden başlayarak 16 Ocak Pazartesi günü sonuna kadar film, dizi, tüm Süper Lig ve Spor Extra paket içeriklerini tüm üyeleri için ücretsiz olarak sunacak"

Yorumlar

Google+'da Paylaş