18 Kasım 2016 Cuma 20:58
Bana Sevmeyi Anlat yeni günü ne zaman yayınlanıyor
Fox Tv’nin sevilen dizilerinden ola ve yeni sezonda dizi severlerin karşısında olan Bana Sevmeyi Anlat dizisi bu hafta Cuma akşamı yayınlanmadı ve yerine Muhteşem Yüzyıl Kösem 2.sezon 1.bölüm ekranlarda oldu. Dizinin yeni günü ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Yayın akışında Cuma akşamları yer alan Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. 18 Kasım Cuma akşamı diziyi takip etmek için televizyon başına oturan Bana Sevmeyi Anlat sevenleri diziyi ekranlarda göremeyince meraklandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başlaması nedeniyle Bana Sevmeyi Anlat dizisinin de günü değişti. Bana Sevmeyi Anlat bundan böyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak ve yeni gününde yeni bölüm ile 21 Kasım Pazartesi akşamı karşımızda olacak.

Son bölüm özeti:
Hakverdi’nin dönüşü ile birlikte Haşmet’in keyfi kaçar. Leyla’yı kaybetme korkusu ile yüzleşen Haşmet’in bundan sonra neler yapacağı merak edilmektedir. Alper ve Hakverdi planlarını kararlı bir şekilde devam ettirmektedirler.

Engin ise Ezgi için attığı adımlarla birlikte ilişkilerini farklı bir boyuta taşır. Haşmet için sürpriz bir kapı aralar. Canan’ı gören Salih için geçmiş yeniden canlanır. Kocasının durumundan habersiz olan Ayla ise planlarıyla birlikte Alper ve Leyla için tehlike çanlarının çalmasına neden olur.
Bana Sevmeyi Anlat dizisi her pazartesi akşamı Fox Tv’de!
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 22:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş