11 Kasım 2016 Cuma 21:15
Bana Sevmeyi Anlat oyuncuları karakter isimleri

Fox Tv ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve önümüzdeki haftadan itibaren yayın günü pazartesi olarak değiştirilecek olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin oyuncuları ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Kadir Doğulu, Seda Bakan gibi isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Reytinglerde üst sıralarda yer alan ve 21 Kasım Pazartesi gününden itibaren pazartesi günleri hayranlarının karşısında olacak Bana Sevmeyi Anlat dizisinin oyuncuları ile ilgili sizler için bilgiler hazırladık.

Alper Eren (Kadir Doğulu )

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan yakışıklı ve başarılı oyuncu Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Alper 35 yaşındadır. Berna ile evli olan Alper’in bir de Çiçek isminde kızı vardır. Restoran işletmecisi olan Alper’e hayat acı olan tarafını karısının geçirdiği kaza ile gösterir.

Leyla Aydın ( Seda Bakan )

Dizinin başrol isimlerinden olan ve son olarak Kardeş Payı dizisinde rol alan Seda Bakan’ın canlandırdığı Leyla gençliği boyunca üvey evlat muamelesi gören yaralı bir kadındır. Babasının inadı yüzünden yanlış bir ilişki yaşayan Leyla ardından çocuk sahibi olur.

Haşmet ( Mustafa Üstündağ )

İstanbullu orta halli bir ailenin oğlu olan Haşmet karakterini ise Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Okul hayatından sonra iş hayatına atılan Haşmet azmi ile hızla kariyer basamaklarını birer birer tırmanır.

Canan ( Dolunay Soysert )

Dizinin en renkli karakterlerinden olan Canan’ı ise Dolunay Soysert canlandırıyor. Bir dergi grubunun başarılı ve sert yöneticisi olan Canan başarılarını kendi elde etmiş kusursuzluğa inanan titiz bir kadındır.

Son Güncelleme: 11.11.2016 21:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş