09 Kasım 2016 Çarşamba 12:14
Bana Sevmeyi Anlat dizisi hangi gün yayınlanacak

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin yayın günü değişti. Bana Sevmeyi Anlat hangi gün yayınlanacak sorusunun cevabı ile ilgili bilgiler sizlerle..

Başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu, Bihter Dinçel gibi isimlerin yer aldığı ve Cuma akşamları sevenlerinin karşısında olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yayın günü değişti. Cuma akşamları ekranlarda olmasına alıştığımız Bana Sevmeyi Anlat bundan böyle pazartesi akşamları yayınlanacak. 21 Kasım Pazartesi gününden itibaren yeni yayın gününde sevenlerinin karşısında olacak.

Bana Sevmeyi Anlat Son bölüm özeti:

Hakverdi’nin dönüşü Haşmet’in keyfini kaçırır. Leyla’yı kaybetme korkusu ile yüzleşen Haşmet bundan sonra neler olacağı ile ilgili planlar yapar. Alper ve Hakverdi ise planlarını kararlı bir şekilde uygularken Alper ise Leyla’dan uzak durmak zorunda kalır.

Engin ise Ezgi ile ilgili attığı adım ile ilişkilerini bambaşka bir boyuta taşır. Leyla’nın kaçak gelin olması da Canan’ı çıldırtır ve Haşmet için sürpriz bir kapı açılır. Canan’ı gören Salih için geçmiş yeniden canlanır.

Ayla ise kocasının durumundan habersizdir. Ayla’nın sinsi planları Leyla ile Alper için tehlike çanlarının çalmasına neden olacaktır.

Bana Sevmeyi Anlat dizisi yeni yayın gününde pazartesi günleri Fox Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş