01 Ekim 2016 Cumartesi 11:47
Bana Sevmeyi Anlat 6.bölüm tüyoları 7 Ekim Cuma özel
Türkiye’nin sevilen dizilerinden birisi olma yolunda hızla ilerleyen Bana Sevmeyi Anlat dizisinin 5.bölümü de geride kaldı. 5.bölümde inanılmaz bir karşılaşma yaşandı.

Leyla ile Alper, Haşmet ile karşılaşınca büyük bir şok yaşadılar. Leyla bu durumdan son derece tedirgin oldu. Leyla çok korkmaya başladı, Alper ona destek olsa dahi Haşmet ile yüz yüze gelmesi ve geçmişte olanları hatırlaması son bölüme damgasını vurdu.

Gürkan Haşmet ve Alper ile Leyla aynı masada oturdular. 5.bölümün en çok ön plana çıkan sahnelerinden birisi ise Haşmet ile Leyla’nın el sıkışmış olması oldu.

Haşmet ile yaşanan karşılaşmanın ardından Leyla ile Alper olayın şokunu bir süre sonra üzerinden attı ama Gürkan’ın yaşananlara dahil olması işleri iyice açmaza soktu.

Alper ve Leyla’nın birbirilerine duydukları güven 5.bölümde her ne kadar biraz sarsılmış olsa da 7 Ekim günü yayınlanacak yeni bölümde bu durumlar tersine dönebilir.

Haşmet’in planı işlemeye 6.bölümde de devam edecek fakat Alper ile Leyla’nın kararlığı işleri değiştirebilir. Leyla’nın her hareketi yeni bölüm için çok büyük önem taşıyor.

Alper’in şüpheleri gelecek bölümde 6.bölümde çok daha artacak. Engin ile Alper’in arası iyice açılacak. Leyla ise yaşananlardan ve yaşadıklarından tekrar etkilenmeye devam ediyor.

Yeni bölümde nefes kesecek sahnelerin de olacağı düşünülüyor. Haşmet şayet planında başarılı olursa bu sefer Alper ile Leyla’nın karşılıklı duyguları dönüm noktası olacaktır.

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş