04 Ekim 2016 Salı 15:15
Bana Sevmeyi Anlat 6.bölüm fragmanı 7 Ekim Cuma
 
Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Bana Sevmeyi Anlat dizisi bu hafta yeni bölümü ile 7 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

5.bölüm özeti:
Haşmet ile olan büyük karşılaşmanın ardından Leyla ile Alper üzerinde adeta şok etkisi olur. İşin içine Gürkan’ın da dahil olması da durumun gittikçe gerilimin artmasına neden olur. Haşmet’in birden bire Leyla’nın iş yerinde karşısında çıkması ve ortada bir cinayetin olmaması Alper ve Leyla’nın birbirlerine olan güvenlerini gözden geçirmelerine neden olur.

Haşmet ise emin adımlarla planını işletir. Alper’in soru işaretleri ise şüpheleri çoğaltmaktadır. Hakverdi için ise arama kurtarma çalışmaları sürmektedir. Çalışmalar her ne kadar devam etse de umutlar tükenmektedir.

Canan’ın dergi grubunun 25.yıl yemeği ise Haşmet’in restoranında gerçekleşir. Bu organizasyon Alper, Leyla ve Haşmet için tam anlamıyla taşların yerinden oynaması demektir.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş