20 Kasım 2016 Pazar 22:58
Bana Sevmeyi Anlat 13.bölüm fragmanı çıktı mı 28 kasım pazartesi Fox tv

Fox Tv’nin beğeniyle takip edilen dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat yeni yayın gününde sevenlerinin karşısına çıktı. 21 Kasım Pazartesi akşamı 12.bölüm ile ekranlarda olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yayın hayatına merhaba demesinden bu yana Cuma akşamları ekranlarda olan ve oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi yeni yayın gününde ekranlarda oldu.

21 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

12.bölüm özeti:

Leyla Ada’nın tehdidi altında kalınca şoka girer. Leyla bunun ardından herkesin oyalanacağı bir çözüm bulur. Bu çözüm ile birlikte Canan’ın büyük kozu da oynanacaktır. Haşmet’i Leyla’ya karşı şüphelendirecek bir not gönderen Canan da korkutucu olmaya başlamıştır.

Salih Canan’ın gerçekten eski karısı olup olmadığından emin olmak ister. Bunun ardından Hakverdi ise bilgi toplamak için Haşmet’in peşinde olacaktır. Engin Hakverdi’nin bir oyun peşinde olduğunu fark edere ve onunla yüz yüze gelir. Alper ve Leyla gerçeğine Haşmet git gide yakınlaşmıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Konusu

Leyla çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan yapayalnız bir kadındır. Dost ve aşık bildiklerinden de ihanete uğrayan Alper ile birlikte Leyla’nın yolları kesişir.

Almanya’da hayat süren ve baba evine dönmek zorunda kalan Leyla ile mekan sahibi olan Alper’in yollarının kesişmesi Bana Sevmeyi Anlat dizisinin de başlangıcı olur..

Son Güncelleme: 21.11.2016 22:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş