11 Kasım 2016 Cuma 10:32
Bana Sevmeyi Anlat 12.bölüm fragmanı çıktı mı 21 Kasım Pazartesi tüyoları

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 11 Kasım Cuma akşamı yeni bölümü ile karşımızda oldu. İşte Bana Sevmeyi Anlat ile ilgili haberimiz ve detayları..

Başrollerinde Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Seda Bakan gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Bana Sevmeyi Anlat dizisinde heyecan devam ediyor. 11 Kasım Cuma akşamı 12.bölüm ile yayınlandı.

Dizinin bu haftaki bölümünden önce sevenlerine bir haber verelim. Normalde Cuma akşamları sevenlerinin karşısında olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yayın günü değişti. Bana Sevmeyi Anlat bundan böyle pazartesi akşamları ekranlarda olacak.

11.bölüm özeti:

Hakverdi’nin dönüşü ile birlikte Haşmet’in keyfi kaçar. Haşmet bunun ardındna Leyla’yı kaybetmenin korkusu ile yüz yüze gelir. Alper ve Hakverdi ise planlarını kararlı bir şekilde devam ettirirken Alper ise Leyla’dan uzak kalmakta epey zorlanmaktadır.

Engin’in Ezgi için attığı adım ilişkilerini başka bir boyuta taşır. Leyla’nın kaçak gelin olarak gündeme gelmesi de Canan’ı adeta çıldırtır. Haşmet için de sürpriz bir kapı aralanır. Canan ise Salih’i görünce geçmişi yeniden gözünde canlanır.

Kocasının durumundan habersiz olan Ayla ise sinsi planı ile Leyla ile Alper için tehlike çanlarının çalması demektir.

Bana Sevmeyi Anlat dizisi bu haftadan sonra her pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında olacak!

Yorumlar

Google+'da Paylaş