04 Kasım 2016 Cuma 16:03
Bana Sevmeyi Anlat 11.bölüm fragmanı çıktı mı 11 Kasım Cuma Fox Tv

Fox Tv’nin en çok takip dizilerinden bir tanesi de Bana Sevmeyi Anlat.. Her hafta hayranlarının karşısında olan Bana Sevmeyi Anlat dizisi bu hafta 10.bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Kemal Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve merakla takip edilen Bana Sevmeyi Anlat 10.bölümü de nefesleri kesti.

11 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü merak edilirken gelin hep birlikte son bölümünde neler yaşanmış göz atalım;

10.bölüm özeti:

Dizinin bu haftaki bölümünde Alper gizemli buluşmanın ardından büyük bir kararın eşiğine gelir. Alper’in her türlü vereceği karar dünyasını değiştirecektir. Engin ise karşısında Onur’u görünce çok şaşırır ancak artık yüzleşme vakti gelmiştir.

Simge’nin eline geçen görüntülerden Leyla’nın haberi yoktur ve Leyla oğluna kavuşmuştur. Haşmet ise planının işlediği düşünse de beklenmedik bir gelişmenin ardından dengelerin değiştiğini fark eder. Artık herkes atacağı adımı bir kere daha düşünecektir.

Bana Sevmeyi Anlat Konusu

Çevresindeki kalabalığa rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla ile dost ve aşık bildiklerinin ihaneti uğrayan Alper’in hikayesi Bana Sevmeyi Anlat..

Almanya’da hayat süren ve eşinden ayrıldıktan sonra baba evine dönen Leyla ile Alper’in kesişen yaşamları ele alınıyor. Leyla bebeği için Haşmet ile birlikte her ne kadar planlar yapsa da Alper ile yolları kesiştikten sonra hayatı değişecektir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş