06 Şubat 2017 Pazartesi 23:09
Bahriyeli 2017 Survivor Erdi Ünver Kimdir?
Survivor Erdi Ünve Bahriyeli mi? Bahriyeli ne demektir? 6 Şubat Survivor Son bölümde Erdi olta takımının gelmesi ile birlikte kendisinin bahriyeli olduğunu iddia etti ve balık denince akla kendisinin geldiğini söyledi. Arkadaşlarına takılan Erdi çok şanslı bir takım olduklarını söyledi.

Survivor 2017 Erdi Ünver Bahriyeli Mi?


 Survivor 2017 Kadrosunda bulunan Erdi Ünver 6 Şubat Son bölümde adalarına gelen olta takımları ile bir özelliği daha ortaya çıktı. Olta takımlarının gelmesi ile birlikte Kürek takımı oyuncusu Ogeday ve Anıl Balık avına çıktı. Ancak onlar balık avlaya dursun Erdi kendisi ile ilgili bilinmeyen bir özelliğini daha anlattı. Erdi kendisinin Bahriyeli olduğunu ve adalarına olta takımı geldiği için çok şanslı olduklarını söyledi.Bahriyeli Ne Demektir?


Erdi Anıl ve Ogeday'ın balık heveslerini aldıktan sonra sahneye kendisinin çıkacağını ve takımını balığa doyuracağını söyledi. Erdi Bahriyeli mi sorusunun cevabı merak edilir oldu. Erdi Ünver'in bugüne kadar bilinen özellikleri arasında Bahriyeli olup olmadığı hakkında bir bilgi yoktu. Ancak Erdi Ünver 6 Şubat Survivor 2017 son bölümde bahriyeli olduğunu açıkladı ve Balık tutma konusunda da uzman olduğunu savundu
Son Güncelleme: 07.02.2017 00:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş