14 Kasım 2016 Pazartesi 22:38
Babam ve Ailesi 10.bölüm fragmanı çıktı mı 21 Kasım Pazartesi

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Babam ve Ailesi dizisinde heyecan sürüyor. Bu sezon başlayan dizi bu hafta yeni bölüm ile 14 Kasım Pazartesi akşamı ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Pazartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl gibi isimlerin yer aldığı Babam ve Ailesi dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor.

İlk bölümü 19 Eylül Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Suzan ve Nilgün’e Kemal’in çocuklarından birini seçtiğine dair haber gelir. İki kadın da Kemal ile birlikte seçtiği oğlunu almak için söylenen adrese gelirler. İçerde ise çocuklarından bir tanesi vardır. Kemal her ne kadar kendisinin bir seçim yapmadığını söylese de çevresindekiler ona inanmaz.

Polisin Aziz’i tutuklamasına kadar olan sürede Kemal güvenlikleri için bütün ailesinin aynı evde kalmasını ister. Böyle bir durumda aynı çatıda kalmak hiç de kolay olmayacaktır.

Her şey yoluna girdi sular duruldu denirken İpekçi Malikanesinde yaşanan sürpriz bir olay ile tüm taşlar yerinden oynayacaktır ve herkesin hayatı etkilenecektir.

Babam ve Ailesi  dizisinde İstanbul’da ailesi ile birlikte mutlu bir hayat süren Kemal’in aynı zamanda Adana’da herkesten gizlice görüştüğü ve aşık olduğu bir kadın ile çocukları vardır. Bir gün yaşanan olayla birlikte Kemal’in senelerce sakladığı bu sır ortaya çıkar ve Kemal her şeyi açıklamak zorunda kalır.

Son Güncelleme: 14.11.2016 22:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş