01 Ekim 2016 Cumartesi 13:30
Babam ve Ailem dizisi 3.bölüm neler yaşanacak?
 
Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci gibi usta isimlerin yer aldığı sürükleyici bir hikaye Babam ve Ailem.. Yeni sezonda Kanal D ekranlarının en çok merak edilen dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanan Babam ve Ailem dizisi 3.bölümü ile 3 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.
Bu hafta yayınlanacak bölümünde Babam ve Ailem dizisinde yaşanacak gelişmeler ise şu şekilde;

3.bölüm özeti:
Babası ile ilgili gerçekleri hastaneden çıktıktan sonra öğrenen Mert ailesine haber vermeden Adana’nın yolunu tutar. Amacı ise Kadir ile konuşup onu ailesiyle yaptığı anlaşmadan vazgeçirmektedir. Bunun ardından Mert’in amaçladığı konuşma istediği gibi gitmez.
Kavga edip karakola düşerler. Mert ile Kadir’in kavgasının ardından Kadir Kemal’in Adana’ya gelip onları karakoldan çıkarmasının ardından Fadıl’dan Nilgül’ün ameliyatından önce kendisine yalan söylediğini belirtir.

Ortaya çıkan tüm sırların ardından Kadir’in annesine ve Mert’in babasına sunduğu şartlar Kemal ve Nilgün’ün bir araya gelmesini imkansız hale getirir. Bakalım bu gelişmelerden sonra neler olacak göreceğiz.
Babam ve Ailem dizisi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş