04 Ekim 2016 Salı 10:50
Babam ve Ailem 4.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi
 
Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl, Sercan Bodur gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve yeni sezonun iddialı dizilerinden bir tanesi olan Babam ve Ailem dizisi 3.bölümü de geride bıraktı. 3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Babam ve Ailem yine heyecan dolu sahnelerle karşımızda oldu. İşte bu hafta yaşananların kısa özeti;

3.bölüm özet:
Dizinin bu haftaki bölümünde Mert babası ile ilgili gerçekleri öğrenir ve hastaneden çıktıktan sonra kimseye haber vermeden Adana’ya gider. Niyeti ise Kadir ile konuşup onu ailesiyle yaptığı anlaşmadan vazgeçirmektir ancak bu görüşme Mert’in beklediği gibi geçmeyecektir.

Kavga edip karakola düşen Kadir ile Mert’i karakoldan çıkaracak olan isim ise Adana’ya gelen Kemal olacaktır. Kadir ise Kemal’in Adana’ya gelmesinin ardından Fadıl’dan Nilgün’ün kendisine yalan söylediğini öğrenir.

Artık Kadir Nilgün’ün hiçbir zaman Kadir ile evlenmeye niyetli olmadığını öğrenmiştir. Ortaya çıkan sırlarla birlikte Kadir’in annesine Mert’in ise babasına sunduğu bu şartlarla birlikte Nilgün ve Kemal’in bir araya gelmesi neredeyse imkansız hale gelir.

Babam ve Ailem dizisi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.
 
Son Güncelleme: 04.10.2016 10:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş