24 Ocak 2017 Salı 12:41
Baba Candır Elif Neden Ortalarda Yok?İpek Tuzcuoğlu Diziden Ayrıldı mı?

İpek Tuzcuoğlu, 11 Kasım 1971 tarihinde İzmir'de dünyaya merhaba demiştir.  Üç yaşından itibaren sanatla alakadar olan güzel oyuncu,  10 yıl boyunca İzmir'de Aynur Ressamoğlu Bale Stüdyosu'na gitti.  Sanatın içinde olacağı daha küçük yaşlarda belli olmuştur. Küçükken balerin olmak isteyen İpek Tuzcuoğlu, 16 yaşında İzmir Devlet Tiyatrosu'nda "Boy Friend" adlı müzikalde dansçı kadrosuna alındı. İzmir Karşıyaka Lisesinde lise öğrenimini başarıyla tamamladı.  Vakit kaybetmeden, Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi.

F.G Lorca'nın "Kanlı Düğün" (Gelin), D.Durin / H.Prevost'un "Çamaşırhane" (Rossine) oyunlarında görev alarak 1994-1995 yılında mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosu'nun o yıl açtığı, "Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu" bünyesinde "Sevimli Palyaçolar" adlı oyunda bir yıl görev yaptı. TRT'nin yapmış olduğu çeşitli dramalarda rol aldı. 1995 yılında İstanbul'a geldi. Sinema filmleri, televizyon dizileri, reklam oyunculuğu ve program sunuculuğu yaptı.

 Şimdilerde ise Baba Candır isimli dizide rol almaktaydı. Uzun süredir dizide görünmeyen güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu diziden ayrıldı mı? Sorusunu gündeme getirdi. İnternette dolaşan İpek Tuzcuoğlu diziye veda etti söylemleri, izleyenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Elif karakteri ile kendini sevdiren İpek Tuzcuoğlu, dizide çok beğeni kazanmış ilgiyle izlenmekteydi. Başarılı oyuncunun sette bazı sorunlar yaşadığı bu sebeple de dizideki rolünün son bulduğu haberleri geldi.  Problemin çıkış noktası, Elif karakterinin dizide ö plana çıkıp diğer oyuncuların ise geri planda kalması oldu.  İleriki bölümlerde İpek Tuzcuoğlu diziye dönecek mi dönmeyecek mi hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş