22 Ekim 2016 Cumartesi 14:35
Baba Candır 44. Yeni bölüm fragmanı çıktı mı 30 Ekim Pazar son bölüm özeti
TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Baba Candır dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölüm olan 43.bölüm ile ekranlarda oldu. 44.bölüm fragmanı merak edilen dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Melis Tüzüngüç, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin yer aldığı ve Pazar akşamlarına renk katan Baba Candır dizisinde heyecan devam ediyor. Baba Candır dizisi son olarak 43.bölümü ile 23 Ekim Pazar akşamı ekranlarda oldu. İşte dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler;

Son Bölüm özeti:
Salih hastanede ziyaretine geç gelen çocuklarına kırılır ve onlarla yüzleşmek istemez. Onu çocuklarının yanından uzaklaştıran isim ise Elif olur. Elif’in Salih’le kaçması çocuklar ve Nermin tarafından yanlış yorumlanır.

Elif’in kim olduğunu öğrenmeye çalıştıkça yeni gizemlerle karşılaşırlar. Haluk evlendikten sonra başkan yardımcısı Ece’nin şirketteki tüm gücü eline geçmesinden korkar.
Ece’ye bir oynayan Haluk onun ev kadınlığını becerilerini test eder. Ece, Emrecan ve Egemen koşuşturmalar yüzünden annelerinin ölüm yıldönümlerini unuturlar.

Çocuklarının ihmalkarlığını affeden Salih Bey’in tepkisi bu sefer başka olur. Salih Bey çocuklarına bu sefer gerçekten çok kızmıştır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş