30 Ekim 2016 Pazar 14:53
Ayrılmak İsteyen Fulya Vahşice Katledildi

Antalya’nın Kaş ilçesinde  kaybolan ve 9 gündür kendisinden haber alınamayan İsveç ve Türk vatandaşlığı bulunan Fulya Özdemir’in vahşice öldürüldüğü  öğrenildi.


Talihsiz kadının cesedi evinin yakınında  battaniyeye sarılmış ve üzeri taşla örtülmüş  bir halde  bulundu. Fulya Özdemir’i öldürdüğü iddiası ile aranan A.M Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde gözaltına alındı.
Alınan bilgilere göre İsviçre’nin Zürih kentinde yaşayan  ve hem İsveç hem Türk vatandaşlığı bulunan Fulya Özdemir  geçen sene Antalya’nın Kaş ilçesinde kiraladığı evde yaşamaya başladı.29 yaşındaki  Fulya Özdemir’den 15 Ekim’den beri  herhangi bir haber alınamadı .Kızından haber alamayan baba Eyvaz Özdemir, Kaş’a gelerek kızı için kayıp başvurusunda bulundu.


İlçe Emniyet Müdürlüğü  ve İlçe jandarma Komutanlığı ekipleri bir süredir   kendisinden haber alınamayan Fulya Özdemir’i  bulmak için çalışma başlattı. Ekipler Fulya’yı bulabilmek için Patara ,Kalkan, Üzümlü, İslamlar ve Bayındır mahallerinde  arama çalışması başlattı. Arama çalışmaları yapan ekipler dün akşam saatlerinde Fulya Özdemir’in cansız bedenine ulaştı. Fulya evinin yakınlarında çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde battaniyeye sarılmış ve üzeri taşlarla örtülmüş halde bulundu.

Vahşice öldürülen  Özdemir’in cesedi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Cinayet şüphesi ile aranan  A.M Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde yakalandı. Katilin cinayeti niçin işlediği henüz bilinmiyor.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş