29 Ekim 2016 Cumartesi 00:04
Ay Yapım Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi açıklaması!
Yakında Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan başrollerinde Kerem Bursin’in yer alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili Ay Yapım’dan açıklama geldi. Açıklamada ise dizide yer alacak olan kadın başrol oyuncusu ile ilgili bilgi verildi. İşte detaylar..
 
Hazırlıkları tam gaz devam eden ve başrollerinde Kerem Bursin’in rol alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin kadın başrol oyuncusunun Saadet Işıl Aksoy olacağı iddia edilmişti.
Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yapımcısı olan Ay Yapım’dan konu ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada Aksoy’un Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde yer alacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirtildi. İşte o açıklama;
“Yeni projemiz “Bu Şehir Arkandan Gelecek” ile ilgili bugün servis edilen basın bülteni tarafımıza ait değildir. Yapılan açıklamanın resmi olmadığını önemle belirtmek isteriz.Projemizle ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup, netleşen bilgiler en kısa sürede detaylı olarak basın mensupları ile paylaşılacaktır.
 
Saygılarımızla
 
AY YAPIM”
 
Kerem Bursin kimdir?
Ülkemizin son dönemlerde gözde isimleri arasında yer alan Kerem Bursin dizi ve sinema oyuncusudur. 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
Babasının işleri nedeniyle İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya gibi ülkelerde yaşayan Kerem Bursin ülkemizde ilk dizi deneyimini Güneşi Beklerken dizisi ile yaşamıştır. Ardından Şeref Meselesi dizisinde rol alan Kerem Bursin yurt dışında da çeşitli filmlerde rol almıştır.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 00:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş