09 Ocak 2017 Pazartesi 15:12
Avatar Atakan Karda Yüzme Görüntüleri
 Survıvor 2016 birincisi Avatar Atakan yine ilginç bir görüntüye sahne oldu. kimin olduğu belli olmayan bir evin bahçesinde birikmiş yaklaşık 1 metre boyundaki karın içerisine şortu ile atlayan Atakan kar birikintilerinin içinde yüzdü. yaptığı bu şov ile binlerce kişi tarafından izlenen Atakan yanında arkadaşı ile birlikte çok ilginç sahnelereimza attı. İstanbula yağan kar birçok kişi için fırsat olur iken yine çoğu ünlü attığı fotoğraflar ilede kar tatilinin tadını çıkardı. uzun zaman sonra yağan yoğun kar yağışı çocuklar için ve çoğu insan için eğlence aracına dönüştü.

Kimisi dağda kaydığı kayak takımlarını çıkarıp İstanbulun ortasında kayak yaparken kimisi kardan adam yapıp fotoğraflar çekildi. En ilginç sahne ise Avatar Atakandan geldi. Avatar Atakan evin bahçesine biriken kar yığınının içerisine kısa şortu ile atlayarak adeta karda yüzdü. yanında birde arkadaşı olan Atakan soğuktan yerinde duramadı ve kendisini oradan oraya attı. Kısa bir süre yüzdükten sonra ise tekrar eve yöneldiler.

AVATAR ATAKAN YÜZME GÖRÜNTÜLERİ

Avatar Atakan Kimdir? 

Asıl adı Çağan Atakan Arslan olan ve daha önce Kick Bocks şampiyonlukları bulunan Atakan ismini hayranlarına katıldığı Survıvor 2016 yarışmasında elde ettiği birincilikle ve ortaya koyduğu performans ile duyurdu.
Son Güncelleme: 09.01.2017 15:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş