20 Kasım 2016 Pazar 16:44
ATV2 yayın akışı TURKSAT 4A Frekansları
 Ülkemizin en çok takip edilen kanallarından olan ATV’nin ardından kardeş kanal ATV2 de geliyor! Renkli içeriği ve eski dizilerin yayınlanacak olması nedeniyle büyük ilgi görmesi beklenen ATV2 ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

ATV, A Haber, A Spor, Minika Go, ATV Avrupa gibi yayın kanallarının sahibi olan Turkuvaz Medya Grubundan yepyeni bir kanal daha geliyor. ATV’nin kardeş kanalı olarak televizyon severlerin karşısında olacak ATV2’nin yayın akışının oldukça renkli olması bekleniyor.

Öncelikle ATV2’nin tam bir dizi kanalı olacağını belirtelim. Daha önce damgasını vuran eski diziler ATV2’nin yayın akışında olacaklar. Ezeli Elveda Rumeli, Avrupa Yakası, Aliye, Asmalı Konak ve daha fazlası ATV2 ekranlarının dizilerinden olacak.

Eski dizilerin yanı sıra spor severlere de müjdeli bir haber geldi. ATV2 ekranlarında Ziraat Türkiye Kupası maçları da yayınlanacak. Bir döneme damga vuran Mahinur Ergun’un senaryosunu yazdığı ve Meral Okay ile birlikte yazdığı Asmalı Konak dizisi de ATV2 ekranlarında olacak.

ATV2 Yayın  Frekansları;

Frekans: 12053 Mhz

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

Pol: H ( Yatay) konum

 

Teledünya 37.kanal

Digiturk 35.kanal

Turkcell TV Plus 29.kanal

Tivibu 59.kanal

Son Güncelleme: 29.11.2016 19:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş