05 Şubat 2017 Pazar 09:48
ASPOR canlı Yayın Akışı 5 Şubat Pazar ZTK Türkiye Kupası Maçları ASPOR'da
 ASPOR 5 Şubat Pazar hangi programlar var. ASPOR Bugün canlı yayın listesi yayınlıyoruz. Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda eşleşen Konyaspor Ümraniyespor ve Akhisar Belediyespor Gümüşhanespor maçları Aspor kanalından canlı yayınlanacak.Türkiyenin Spor Kanalı ASPOR hergün yayınlanan canlı maçlar ve maç özetlerini yayınlıyor.

ASPOR'da 5 Şubat Pazar günü hangi yayınlar var. Hangi canlı maç yayınları var ediliyor. Özellikle 5 Şubat'da şifresiz yayınlanacak olan Konyaspor Ümraniyesporve AkhisarBelediyespor Gümüşhanespor TürkiyeKupası  karşılaşmasının saati ve kanal bilgisi merak ediliyor. Oyanancak olan Konyaspor Ümraniyespor maçı saat 15.30'da Akhisar Belediyespor Gümüşhanespor maçı ise saat:12.30'da başlayacak.


ASPOR 5 şubat
 tarihinde yine birbirinden heyecanlı maçlar sizleri bekliyor. Hergün programları ile izleyenlere heyecanlı ve spor dolu bir gün yaşatan ASPOR Kanalı yeni bölümü ile yine izleyicisini TV başına kilitleyecek. Özellikle bugün oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçları sporseverleri ASPOR ekranları başına kilitleyecek

ASPOR Canlı Yayı program listesi;

Son Güncelleme: 05.02.2017 09:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş